Žymų archyvas: Juokingi aforizmai

LECO metadėsnis: Dangaus kūnai juda tomis pat orbitomis, tačiau kiekvieną kartą pagal skirtingus dėsnius.

SKAITYTI

Šypsodamiesi jūs paliekate savo dantis neapsaugotus. Juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis.>

SKAITYTI

GOLDFARBO ATPILDO NEIŠVENGIAMUMO dėsnis: Jei atrodo, kad nieko neatsitiko, laukite tolesnių pasekmių.

SKAITYTI

ANŽI dėsnis: Apetitas atsiranda bevalgant. – Jo papildymas: Pats geriausias apetitas atsiranda be valgio. – Jo ILFO variacija: Apetitas atsiranda stovint eilėje. – Jo KNIŠEVO papildymas: Valgis ateina ir išeina, o apetitas lieka visada.

SKAITYTI

Biblijoje parašyta, kad turime atleisti savo priešams, o apie draugus ten nieko nerašoma. Pasakyk, kas tavo draugas, ir aš pasakysiu, kas jis.

SKAITYTI

Čia galėjo būti jūsų reklama! (užrašas ant antkapio) PIRMASIS FOSTERIO dėsnis: Lengviau sukurti Unikalaus Pasiūlymo Realizacijos reklamą nei prekę, turinčią šią savybę.

SKAITYTI

Kuo skiriasi moteris ir vyras? Va kur geras klausimas pamąstymui… Iš pradžių Dievas sukūrė Žemę. Pailsėjo. Tada Dievas sukūrė Vyrą. Pailsėjo. Tada Dievas sukūrė Moterį. Daugiau nei Dievas, nei Vyras nesiilsėjo.

SKAITYTI

BENDERIO TAŠKINIO KAPITALO KAUPIMO teorema: Jei šalyje cirkuliuoja kokie nors pinigai, tai turi būti ir žmonių, turinčių jų daug.

SKAITYTI

Pokylių humoro sumažėjo, tuo brangesni jo trupiniai. Vyne – išmintis, aluje – jėga, o vandenyje – mikrobai.

SKAITYTI

MERFIS APIE HUSARUS: Husarai pinigų neima, o jei ima, tai dažnai vulgariai juokaudami ir su sadistiniu cinizmu, kuris tiesiogiai proporcingas husaro asmenybei ir siūlomai pinigų sumai.

SKAITYTI

Sekite mus facebook’e! :)